Date Teams/Event Time Score Links
 
February
Fri. 16 at Rhodes Final L, 8-6
  vs. Sewanee @ Chattanooga, Tenn. (McCallie School) Final W, 14-1
  at Belhaven * Final W, 3-1
Sat. 17 at Centre Cancelled
  vs. Berry @ Jackson, Miss. Final L, 9-4
  at Oglethorpe Final L, 21-6
  at Rhodes Cancelled
  Doubleheader changed to one game due to rain
  at Centre Cancelled
  at Rhodes Cancelled
  at Oglethorpe Final W, 7-4
Sun. 18 vs. Sewanee @ Chattanooga, Tenn. (McCallie School) Final W, 8-4
  at Oglethorpe Final - 7 innings L, 14-4
  vs. Sewanee @ Chattanooga, Tenn. (McCallie School) Final W, 22-4
  at Millsaps Final - 8 innings L, 10-0
Fri. 23 vs. Webster @ Jackson, Miss. 6:00 PM
Sat. 24 at Ozarks (Ark.) 12:00 PM
  vs. MacMurray @ Carol Stream, Ill. 1:00 PM
  vs. Lawrence @ Jacksonville, Ill. 1:00 PM
  at Ecclesia 1:00 PM
  at Ozarks (Ark.) 2:30 PM
  at Millsaps 3:00 PM
  at Ecclesia 3:30 PM
  vs. Lawrence @ Jacksonville, Ill. 4:00 PM
Sun. 25 vs. Iowa Wesleyan @ Jacksonville, Ill. 10:00 AM
  at Fontbonne 10:00 AM
  @ TR Hughes Stadium
  vs. Webster @ Jackson, Miss. 12:00 PM
  at Ecclesia 12:00 PM
  vs. North Central (Ill.) @ Carol Stream, Ill. 1:00 PM
  vs. Iowa Wesleyan @ Jacksonville, Ill. 1:00 PM
  at Ozarks (Ark.) 1:00 PM
  vs. Spalding @ Louisville, Ky. 2:30 PM
  at Ecclesia 2:30 PM
  at Fontbonne 4:00 PM
  @ TR Hughes Stadium
  at Spalding 6:00 PM
Mon. 26 vs. Wis.-Platteville @ Louisville, KY 5:00 PM
Tue. 27 at Maryville (Tenn.) 2:00 PM
  at Harris-Stowe 3:00 PM
  at Harris-Stowe 5:00 PM
Wed. 28 at Washington (Mo.) 2:00 PM
 
March
Thu. 1 at Crowley's Ridge 2:00 PM
Fri. 2 at Fontbonne 12:00 PM
  at Crowley's Ridge 12:00 PM
  at Fontbonne 2:00 PM
  at Greenville 3:00 PM
  at Spalding 7:00 PM
Sat. 3 vs. Blackburn @ Jacksonville, Ill. 10:00 AM
  at Greenville 10:00 AM
  at Crowley's Ridge 11:00 AM
  at Westminster (Mo.) 12:00 PM
  at Crowley's Ridge 1:00 PM
  at MacMurray 1:30 PM
  vs. Blackburn @ Jacksonville, Ill. 1:30 PM
  at Greenville 3:00 PM
  at Westminster (Mo.) 3:00 PM
  at Webster 4:00 PM
  vs. Wis.-Platteville @ Louisville, KY 7:00 PM
Sun. 4 vs. Elmhurst @ Jacksonville, Ill. TBA
  vs. John Carroll @ Auburndale, Fla. TBA
  Russ Matt Central Florida Invitational
  at Robert Morris-S'field TBA
  vs. Loras @ Jacksonville, Illinois 10:00 AM
  vs. Lawrence @ Jacksonville, Ill. 10:00 AM
  at Webster 11:00 AM
  at Westminster (Mo.) 12:00 PM
  at Robert Morris-S'field 1:00 PM
  vs. Lawrence @ Jacksonville, Ill. 1:00 PM
  vs. Spalding @ Derby City Field; Louisville, Ky. 2:30 PM
Mon. 5 vs. Fontbonne @ Auburndale, FL 11:45 AM
  Russ Matt Central Florida Invitational
  at Webster 2:30 PM
Tue. 6 vs. Aurora @ Aurburndale, Fla. TBA
  Russ Matt Central Florida Invitational
  vs. Iowa Wesleyan @ Jacksonville, IL 1:00 PM
  at Millikin 4:00 PM
Wed. 7 at Transylvania 2:00 PM
Thu. 8 vs. Montclair St. @ Auburndale, Fla. TBA
  Russ Matt Central Florida Invitational
Fri. 9 vs. Wartburg @ Auburndale, Fla. TBA
  Russ Matt Central Florida Invitational
  at Robert Morris-S'field 1:00 PM
  at Robert Morris-S'field 3:00 PM
Sat. 10 vs. Webster @ St. Leo College 11:00 AM
  at Westminster (Mo.) 12:00 PM
  at Principia 1:00 PM
  at Westminster (Mo.) 3:00 PM
  at Principia 3:00 PM
Sun. 11 vs. Iowa Wesleyan @ Florida TBA
  vs. Iowa Wesleyan @ Florida TBA
  vs. Ripon @ St. Leo, FL TBA
  vs. Spalding @ Auburndale, Fla. 8:30 AM
  at Dallas 12:00 PM
  at Westminster (Mo.) 12:00 PM
  at Dallas 3:00 PM
Mon. 12 vs. Webster @ Lake Myrtle Main Field, Auburndale, Fla. 8:00 AM
  vs. Spalding @ Auburndale, Fla. 8:15 AM
  Lake Myrtle #6
  at Dallas 1:00 PM
  vs. St. Scholastica @ Florida 2:00 PM
  vs. St. Scholastica @ Florida 5:00 PM
  vs. Wesleyan (Conn.) @ Tucson, Ariz. 6:00 PM
  Spring Trip
  vs. Greenville @ Tucson, Ariz. 9:00 PM
  Spring Trip
Tue. 13 vs. Rutgers-Camden @ St. Leo, FL TBA
  vs. Marian (Wis.) @ Tucson, Ariz. 2:30 PM
  Field 5
  at Fontbonne 3:00 PM
  at Fontbonne 5:00 PM
  at Principia 5:00 PM
  at Southwestern (Tex.) 6:00 PM
  at Principia 7:00 PM
Wed. 14 vs. Iowa Wesleyan @ Florida TBA
  vs. Iowa Wesleyan @ Florida TBA
  at Eureka 2:00 PM
  vs. Spalding @ Auburndale, Fla. 3:30 PM
  at Eureka 4:30 PM
  at Mary Hardin-Baylor 6:00 PM
Thu. 15 vs. Rensselaer @ Florida TBA
  vs. Greenville @ Tucson, Ariz. 11:00 AM
  Tucson Invitational Games
  vs. Mass.-Boston @ Auburndale, Fla. - Lake Myrtle Park Main Field 12:00 PM
  vs. Augsburg @ Tucson, Ariz. 2:00 PM
  Tucson Invitational Games
  vs. St. Scholastica @ St. Leo, FL 4:00 PM
  vs. Clarks Summit @ Mrytle Beach, S.C. 5:00 PM
Fri. 16 vs. Webster @ RussMatt Invitational TBA
  at Austin 3:00 PM
  vs. Greenville @ Tucson Invitational Games 5:00 PM
Sat. 17 vs. TBD @ Tucson, Ariz. TBA
  vs. Wis.-La Crosse @ St. Leo, FL TBA
  vs. MacMurray @ Myrtle Beach, S.C. 8:00 AM
  The Ripken Experience
  at Fontbonne 12:00 PM
  at Eureka 12:00 PM
  at Austin 1:00 PM
  at Fontbonne 2:00 PM
  at Chapman 3:00 PM
Sun. 18 at Fontbonne 12:00 PM
  at Eureka 12:00 PM
  vs. Centre @ Winter Haven, Fla. 1:00 PM
  RussMatt Invitational
  at Eureka 2:30 PM
  vs. Centre @ Winter Haven, Fla. 4:00 PM
  RussMatt Invitational
Mon. 19 vs. Westminster (Mo.) @ Auburndale, Fl. TBA
Tue. 20 at Blackburn * 1:00 PM
  at Blackburn * 3:30 PM
Wed. 21 vs. Benedictine (IL) @ Auburndale, Fla. 12:00 PM
  at Thomas More 3:00 PM
  at Cornell College 5:00 PM
  at Greenville 6:30 PM
Thu. 22 at Millikin 4:00 PM
Fri. 23 vs. Westminster (Mo.) @ Auburndale, Fl. 9:30 AM
  vs. Westminster (Mo.) @ Auburndale, Fl. 11:30 AM
  at Greenville * 1:00 PM
  at Greenville * 3:30 PM
Sat. 24 at Spalding * 12:00 PM
  at Greenville * 12:00 PM
  at Fontbonne * 1:00 PM
  at Monmouth (Ill.) 1:00 PM
  at Bradley 2:00 PM
  at Greenville * 2:30 PM
  at Spalding * 3:00 PM
  at Fontbonne * 3:00 PM
  at Monmouth (Ill.) 3:30 PM
Sun. 25 at Robert Morris-S'field TBA
  at Robert Morris-S'field TBA
  at Webster 1:00 PM
  at Webster 4:00 PM
Mon. 26 at Eureka 1:00 PM
Tue. 27 at Iowa Wesleyan * TBA
  at Iowa Wesleyan * TBA
Wed. 28 at Spalding * 1:00 PM
  at Blackburn * 1:00 PM
  at MacMurray * 3:00 PM
  at Blackburn * 3:00 PM
  at Spalding * 3:30 PM
  at Greenville * 4:00 PM
  at MacMurray * 5:00 PM
  at Greenville * 6:30 PM
Fri. 30 at MacMurray * ^ 3:00 PM
  at Fontbonne * ^ 3:00 PM
  at Webster * ^ 5:00 PM
  at Greenville * ^ 6:00 PM
  at Webster * ^ 7:30 PM
Sat. 31 at Fontbonne * ^ 12:00 PM
  at Greenville * ^ 12:00 PM
  at MacMurray * ^ 12:00 PM
  at Fontbonne * 2:00 PM
  at Greenville * ^ 2:30 PM
  at Webster * ^ 3:00 PM
  at MacMurray * ^ 3:00 PM
 
April
Mon. 2 at Eureka * 1:00 PM
  at Eureka * 3:00 PM
Tue. 3 at Spalding 2:00 PM
  at Illinois Col. 2:00 PM
  at Missouri S&T 2:00 PM
Wed. 4 at Spalding 5:00 PM
  at Webster 7:00 PM
Thu. 5 at Iowa Wesleyan * TBA
  at Iowa Wesleyan * TBA
  at Westminster (Mo.) * 1:00 PM
  at Eureka 3:00 PM
  at Westminster (Mo.) * 3:30 PM
Fri. 6 at Spalding * ^ 5:00 PM
Sat. 7 at Westminster (Mo.) * ^ 12:00 PM
  at Spalding * ^ 12:00 PM
  at Blackburn * ^ 1:00 PM
  at Principia * 1:00 PM
  at Principia * 3:00 PM
  at Eureka * ^ 3:00 PM
  at Westminster (Mo.) * ^ 3:00 PM
  at Spalding * ^ 3:00 PM
  at Blackburn * ^ 3:30 PM
Sun. 8 at Eureka * ^ 1:00 PM
  at Westminster (Mo.) * ^ 1:00 PM
  at Blackburn * ^ 2:00 PM
  at Eureka * ^ 3:00 PM
Tue. 10 at Principia 5:00 PM
Wed. 11 at Spalding 3:00 PM
  at Washington (Mo.) 3:00 PM
  at Edgewood 4:00 PM
  at Edgewood 6:30 PM
Fri. 13 at MacMurray * ^ 3:00 PM
  at Principia * ^ 6:00 PM
Sat. 14 at MacMurray * ^ 12:00 PM
  at Fontbonne * ^ 12:00 PM
  at Westminster (Mo.) * 1:00 PM
  at Principia * ^ 1:00 PM
  at Iowa Wesleyan * ^ 1:00 PM
  at MacMurray * ^ 2:30 PM
  at Fontbonne * ^ 3:00 PM
  at Westminster (Mo.) * 3:30 PM
  at Principia * ^ 3:30 PM
  at Iowa Wesleyan * ^ 3:30 PM
Sun. 15 at Fontbonne * ^ 12:00 PM
  at Iowa Wesleyan * ^ 1:00 PM
Tue. 17 at Webster * 5:00 PM
  at Webster * 7:00 PM
Wed. 18 at MacMurray * 1:00 PM
  at Spalding * 2:00 PM
  at Blackburn * 2:00 PM
  at MacMurray * 3:00 PM
  at Greenville * 4:00 PM
  at Blackburn * 4:30 PM
  at Spalding * ^ 5:00 PM
  at Greenville * 6:30 PM
Fri. 20 at Blackburn * ^ 6:00 PM
Sat. 21 at Fontbonne * ^ 12:00 PM
  at Blackburn * ^ 12:00 PM
  at Principia * ^ 1:00 PM
  at Fontbonne * ^ 2:00 PM
  at Blackburn * ^ 2:30 PM
  at Principia * ^ 3:00 PM
  at Eureka * ^ 3:00 PM
  at Webster * 4:00 PM
  at Webster * 6:00 PM
Sun. 22 at Principia * ^ TBA
  at Fontbonne * ^ 12:00 PM
  at Eureka * ^ 12:00 PM
  at DePauw 2:00 PM
  at Eureka * ^ 3:00 PM
Tue. 24 at Eureka 1:00 PM
  at Blackburn 3:00 PM
  at Eureka 3:30 PM
Wed. 25 at Knox 3:00 PM
Thu. 26 at Greenville 6:00 PM
Sat. 28 at Spalding * ^ 12:00 PM
  at Principia * ^ 1:00 PM
  at Westminster (Mo.) * ^ 1:00 PM
  at Spalding * ^ 3:00 PM
  at Principia * ^ 3:00 PM
  at Iowa Wesleyan * ^ 3:00 PM
  at Westminster (Mo.) * ^ 3:00 PM
Sun. 29 at MacMurray * ^ TBA
  at Spalding * ^ 12:00 PM
  at Iowa Wesleyan * ^ 12:00 PM
  at Westminster (Mo.) * ^ 1:00 PM
  at Iowa Wesleyan * ^ 2:00 PM
 
May
Tue. 1 at Rockford 4:00 PM
Wed. 2 at Illinois Col. 3:00 PM
Thu. 3 at Westminster (Mo.) * 12:00 PM
  at Eureka * 1:00 PM
  at Westminster (Mo.) * 2:00 PM
  at Eureka * 3:30 PM
Fri. 4 at Eureka 1:00 PM
  at Eureka 3:30 PM
Sat. 5 at Webster * 12:00 PM
  at Fontbonne * 1:00 PM
  at Webster * 2:30 PM
  at Fontbonne * 3:30 PM
* Conference
^ Division